خرید پایان نامه | خرید پروژه دانشجویی

تهیه پایان نامه ، پروژه و مقاله

تهیه پایان نامه – آیا به دنبال پایان نامه ای مرتبط با رشته تحصیلی خود هستید .(؟) آیا برای پروژه های دانشجویی خود نیاز به همراهی هستید .؟ سایت مدرسان امیرکبیر به منظور دسترسی مناسب کاربران خود به پایان نامه های با کیفیت ، پروژه های دانشجویی مناسب و مقالات خوب ، پروژه ها و مقالات دانشجویان و فارغ التحصیلان را در سایت قرار داده است. شما کاربران عزیز میتوانید برای تهیه پروژه ها و پایان نامه مورد نیاز خود به انتهای این صفحه مراجعه نمایید و پروژه مورد نظر خود را تهیه نمایید.

پایان نامه ، مقاله و یا پروژه های خود را برای فروش در سایت قرار دهید

آیا میخواهید از پروژه هایی که قبلا انجام داده اید کسب درآمد داشته باشید؟

شما کاربران گرامی میتوانید پس از ثبت نام در سایت مدرسان امیرکبیر ، از داخل حساب کاربری خود ، پروژه های خود را با قیمت مورد نظر خود برای سایت ارسال نمایید.

پروژه ها برای فروش در سایت قرار داده میشوند. پس از فروش هر پروژه هزینه آن مستقیم به شماره کارت نویسنده واریز میگردد. آشنایی با مقدمات ویرایش مقاله.

فروش پایان نامه خود | فروش پروژه خود

سفارش پایان نامه | سفارش پروژه دانشجویی | سفارش مقاله

سفارش انجام پایان نامه ، پروژه و مقاله

آیا پروژه مورد نظر خود را در پروژه های آماده پایین صفحه پیدا نکردید؟
آیا نیاز دارید پروژه توسط شخص مناسبی برای شما انجام شود؟

سایت مدرسان امیرکبیر بدین منظور امکان سفارش پروژه را برای کاربران خود فراهم کرده است.() شما از بخش سفارش پروژه و پایان نامه پروژه خود را سفارش میدهید. دانشجویان و فارغ التحصیلان عضو سایت پروژه را بررسی میکنند.() در زمانی معین و مناسب پروژه انجام میگیرد و در اختیار کاربر قرار داده می شود.

پایان نامه ها ، پروژه ها و مقالات آماده

پایان-نامه-شبکه-عصبی

پایان نامه یادگیری عمیق – کارشناسی ارشد – پردازش و تجزیه و تحلیل داده با استفاده از رویکرد یادگیری عمیق

پروژه یادگیری عمیق – چکیده عنوان : پردازش و تجزیه و تحلیل داده با استفاده از رویکرد یادگیری عمیق پروژه یادگیری عمیق – فناوری اطلاعات امروزه باعث تولید کامپیوترهای قدرتمند بسیاری شده است که امکان جمع‌آوری،.() انتقال، ترکیب و ذخیره حجم زیادی از داده‌ها را با هزینه کم، عملی ساخته است.() افزایش حجم پایگاه داده‌ها،…

جزئیات

پایان نامه عمران

پایان نامه عمران – پایان نامه کارشناسی ارشد گرایش خاک – رفتارلرزه ای سازه های جدا شده هوشمند

پایان نامه عمران – چکیده عنوان : رفتارلرزه ای سازه های جدا شده هوشمند با درنظر گرفتن اثرات اندرکنش خاک – سازه پایان نامه عمران – پایان نامه ی حاضر شامل دو مرحله ی مطالعاتی می باشد.() در مرحله ی اول، ضمن ارزیابی رفتار لرزه ای سازه های جدا شده در پایه، اثرات اندرکنش خاک…

جزئیات

پایان نامه کارشناسی ارشد شیمی

پروژه کارشناسی ارشد شیمی : کشش سطحی در سیستمهای نانو ذرات نمکی آب هوا

عنوان : کشش سطحی در سیستم های نانو ذرات نمکی-آب-هوا با استفاده از شبیه سازی دینامیک مولکولی پروژه کارشناسی ارشد شیمی پروژه کارشناسی ارشد شیمی – چکیده: شبیه سازی دینامیک مولکولی روشی مناسب برای مدلسازی میکروسکوپی در مقیاس اتمی و مولکولی فراهم میکند. در این پایان نامه با استفاده از شبیه سازی دینامیک ملکولی کشش…

جزئیات

پایان-نامه-شبکه-عصبی

اعتبار سنجی مشتریان بانک با استفاده از شبکه عصبی

پایان نامه کارشناسی ارشد ، پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی – اعتبار سنجی مشتریان بانک با استفاده از شبکه عصبی – برای طراحی مدل از شبکه عصبی مصنوعی در نرم افزار .( matlab ) و به عنوان روش مقایسه ای از رگرسیون لوجیت اشتفاده شده است.

جزئیات

پروژه آمار و مدلسازی – نقش مدل ارزش گذاری دارایی های سرمایه ای بر تعدیل سود در شرکت ها

روژه آمار و مدلسازی – تعداد زیادی از عوامل داخلی و خارجی، عملکرد شرکت های اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهند . كه هر يك از اين عوامل مي تواند بر روي ميزان موفقيت شركت ها در به حداكثر رساندن درآمد شركت و پرداخت سود بالاتر به سهامداران تأثيرگذار باشد .

جزئیات

پروژه پردازش تصویر موازی برای تشخیص چهره با استفاده از پردازشگر گرافیکی

پروژه پردازش تصویر – این پایان­نامه برای استفاده از ساختار مناسب جهت پردازش موازی برای تشخیص چهره با استفاده از پردازشگر گرافیکی پایه‌ریزی شده است ، استفاده از برنامه نویسی در محیط نرم­افزار اپن سی وی و استفاده از کتابخانه­های موجود و روش­های موثر در تشخیص چهره می­باشد. برای پردازش با سرعت بالا بر روی پردازشگر گرافیکی از درایور NVIDIA و تولکیت CUDA استفاده کرده ایم.

جزئیات

طراحی کنترل کننده‌ مدرن و کلاسیک برای مدل بازوی انعطاف پذیر

کنترل کننده – دراین پروژه ابتدا به معرفی و آشنایی با سیستمهای کنترلی کلاسیک و مدرن و انواع روشهای
طراحیهای کنترلی پرداخته شده است.
در پیرو این امر به آشنایی با انواع کنترلکنندههای فیدبک به صورت مختصر پرداخته شده است،
همچنین روش تعیین پارامترهای کنترلکننده PID بیان شده است. از میان روش‌های تنظیم پارامترهای
کنترلکننده PID به روش زیگلر- نیکولز که یک روش ساده و در عین حال کارآمد میباشد پرداخته شده
است.

جزئیات