پایان نامه مهندسی کامپیوتر ( تمام گرایش ها ) و هوش مصنوعی

آشنایی با مهندسی کامپیوتر

پایان نامه مهندسی کامپیوتر . مهندسی کامپیوتر .(CoE یا CpE). شاخه ای از مهندسی است که چندین رشته از علوم کامپیوتر و مهندسی الکترونیک مورد نیاز برای توسعه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر را با هم ادغام می کند. مهندسین کامپیوتر معمولاً به جای فقط مهندسی نرم افزار یا مهندسی الکترونیک.، در زمینه مهندسی الکترونیک (یا مهندسی برق).، طراحی نرم افزار و تلفیق سخت افزار.نرم افزار آموزش می بینند. مهندسان کامپیوتر در بسیاری از جنبه های سخت افزاری .و نرم افزاری رایانه.، از طراحی میکروکنترلرهای منفرد ، ریزپردازنده ها.، رایانه های شخصی و ابر رایانه ها گرفته تا طراحی مدار.، نقش دارند. این رشته مهندسی نه تنها به نحوه کار. خود سیستم های رایانه ای بلکه همچنین ادغام آنها در تصویر بزرگتر متمرکز است.

کارهای معمول شامل مهندسان کامپیوتر شامل نوشتن نرم افزار و سیستم عامل برای میکروکنترلرهای تعبیه شده.، طراحی تراشه های VLSI.، طراحی حسگرهای آنالوگ.، طراحی برد مدار سیگنال مختلط و طراحی سیستم. عامل است. مهندسین رایانه همچنین برای تحقیقات رباتیک مناسب هستند که. بیشتر به استفاده از سیستم های دیجیتال برای کنترل و نظارت بر سیستم های الکتریکی مانند موتورها.، ارتباطات و حسگرها متکی است.

در بسیاری از موسسات آموزش عالی.، دانشجویان مهندسی کامپیوتر مجاز به انتخاب رشته های تحصیلات.عمیق در دوره ارشد و ارشد خود هستند زیرا وسعت کامل دانش مورد. استفاده در طراحی و کاربرد کامپیوترها از حدی نیست که بتواند. در مقطع کارشناسی تحصیل کند. سایر موسسات ممکن است قبل از اعلام مهندسی کامپیوتر به عنوان کانون اصلی خود.، از دانشجویان مهندسی بخواهند که یک یا دو سال مهندسی عمومی را بگذرانند.


 

پایان نامه مهندسی کامپیوتر و هوش ( همه گرایش ها)

مدرسان امیرکبیر. به منظور دسترسی سریع کاربران خود امکان تهیه آسان و کم هزینه. پایان نامه مهندسی کامپیوتر و هوش را فراهم آورده است. کاربران میتوانند به راحتی و با کمترین هزینه. پایان نامه مورد نظر خود را خریداری کنند و از نکات آن در نوشتن پایان نامه خود استفاده نمایند.

 auteacher.ir   autez.ir